Balvas

Sarkanie kino krēsli
60
Ielūgumi uz Scape
60
Batman vs Superman
plakāti (A1)
21

Izloze ir beigusies!

Paldies visiem par dalību! Ja esi uzvarētāju sarakstā, bet vēl neesi saņēmis ziņu par balvas saņemšanu, sazinies ar mums, nosūtot vēstuli.
Uzvarētāji

Krēsli
ielūgumi
plakāti

Spēles noteikumi

1. No 18.03.2016 līdz 20.03.2016 piedalies spēlē mājaslapā www.scape.lv.

2. Spēles balvu fonds:
60 kino krēsli (demontēti no 1.auditorijas pirms rekonstrukcijas);
60 SCAPE ielūgumi (katrs ielūgums derīgs 1 kino apmeklējumam uz filmas seansu SCAPE auditorijā līdz 30.06.2016);
21 filmas "Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma" oriģinālais varoņplakāts A1 izmērā (7 x Batman, 7 x Superman, 7 x Wonder Woman).

3. Lai piedalītos, mājaslapā www.scape.lv spēles sadaļā dalībniekam jāautorizējas ar savu Facebook kontu un jāiegriež spēles rats.

4. Katrs dalībnieks spēlē var piedalīties vienu reizi katru dienu.

5. Spēles uzvarētāji tiek noteikti pēc nejaušības principa – veiksmes gadījumā uzreiz pēc spēles rata apstāšanās saņemot paziņojumu par iegūto balvu.

6. Veiksminieku vārdi uzreiz tiks atklāti arī spēles uzvarētāju sadaļā, kā arī spēles noslēgumā mājaslapā www.forumcinemas.lv un Forum Cinemas sociālo tīklu kontos.

7. Balvas tiks izsniegtas kinoteātrī "Kino Citadele", 13. janvāra ielā 8, Rīgā, ar uzvarētājiem iepriekš sazinoties uz dalībnieka Facebook profilā norādīto e-pasta adresi.

8. Gadījumos, kad ir aizdomas par krāpšanos un/vai spēles rezultāta falsificēšanu, rīkotāji patur tiesības bez paskaidrojumiem anulēt jebkura spēles dalībnieka rezultātu un izslēgt viņu no spēles, kā arī nepiešķirt spēles balvu.

9. Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu kino@forumcinemas.lv.